8 грудня, до дня народження🎉 нашого рідного ІФКЕП💚, відбулися вже традиційні спортивні змагання між викладачами, батьками, випускниками та студентами. “Активні, спортивні, об’єднані ІФКЕП” — саме так можна описати атмосферу цього теплого, щирого та радісного дня.

З вітальним словом до всіх команд звернулася директор коледжу Оксана Анатоліївна Пілевич❤️, підкресливши важливість єдності, взаємопідтримки нашої великої ІФКЕПівської родини. Приємно було бачити й почесних гостей, які завітали розділити з нами свято:

✨проректорку з навчально-виховної роботи та професійного розвитку ДПУ — Дар’ю Любомирівну Вітюк;

✨заступника Ірпінського міського голови, майстра спорту міжнародного класу, президента федерації мотоциклетного спорту України— Олександра Сергійовича Пащинського;

✨заступницю Ірпінського міського голови, а також провідну фахівчиню Центру студентського спорту факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації ДПУ — Анну Володимирівну Неліпу.

Дякуємо всім командам за драйв, чесну боротьбу та командний дух!

Дякуємо гостям — за увагу й підтримку!

Дякуємо кожному, хто творить цю неймовірну атмосферу ІФКЕП💚!

І звісно вітаємо з перемогою команди студентів та випускників🏆

Разом ми — сила. Разом ми — ІФКЕП 💙💛