«Тривожність у підлітків»

В Коледжі продовжуються зустрічі психолога зі студентами до Дня психолога. У групіах К-11 та К-12 психолог коледжу Білоус А. Ю. провела тренінг: «Тривожність у підлітків».
Прокрутка до верху