✍️З 02 по 06 березня 2026р. до Всесвітнього дня імунітету📢, який традиційно вся планета відзначає 1 березня, у Ірпінському фаховому коледжі економіки та права💚 під керівництвом викладачів циклової комісії ІТ, МПД Резніченко К.Г. та Вовк Н.Г було проведено Вітаміний тиждень:
🍊цитрусовий понеділок,
🍏яблучний вівторок,
🍌бананова середа,
🍐грушевий четвер,
🥜горіхова п’ятниця.
У проведенні заходу активну участь взяли студенти групи ПД-11-25🌟 Науменко Валерія, Мякаєва Анна, Островка Вероніка, Кудирко Марія, Кошланська Владислава, Погоріла Вікторія, Савчук Дарʼя, Синько Кіра, які провели серед першокурсників вікторину📝 про важливість вітамінів у повсякденному житті та подарували студентам та викладачам частинку здоров’я і гарного настрою🍊🍋🍏🍌🍐🌰🥜Акція була не лише корисною, але і принесла багато позитиву та емоцій, адже здоров’я – це основа нашого гарного настрою та успіху☝️. А ще акція стала чудовою нагодою підтримати дух єдності та турботи про себе в колективі.
📌Піклуйтесь про своє здоров’я!
📌Покращуйте імунітет!
📌Пам’ятайте про важливість вітамінів!










