У межах Тижня здоров’я в ІФКЕП відбулася акція «Зупинись і подбай про себе»

Іноді в шаленому ритмі життя ми забуваємо про найпростіше — перевірити, як ми себе почуваємо. Тож цього разу була чудова нагода зупинитися (буквально на кілька хвилин 😄) і приділити увагу собі.

Під час акції можна було виміряти пульс і тиск ❤️‍🩹, отримати вітаміни 🍊 та корисні поради, як покращити свій фізичний і емоційний стан. Бо, як виявилось, інколи найкращі ліки — це не лише пігулки, а ще сон, вода і трішки менше стресу 😉💧

Хтось прийшов «просто подивитися», а пішов із новими знаннями і думкою: «Мабуть, пора лягати спати раніше» 😅

Щиро дякуємо студентському парламенту ІФКЕП за ініціативу та турботу про кожного 💛

Окрема подяка нашому незмінному медичному працівнику Інні Іванівні за підтримку, професійність і щире бажання допомогти 🤍

Бережіть себе — ви у себе одні 💫

Прокрутка до верху