Студентський парламент спільно з викладачами фізичного виховання провели першість з настільного тенісу — і це було справді яскраво та емоційно!
🏆 Вітаємо переможниць серед дівчат:
🌟 1 місце — Угоженко Вероніка
🌟 2 місце — Беренда Софія
🌟 3 місце — Кучер Дар’я
🏆 Кращі серед хлопців:
💪 1 місце — Козаченко Андрій
💪 2 місце — Балацький Артем
💪 3 місце — Потапов Дмитро
Швидкість, азарт і чудова атмосфера — було круто! Пишаємось вами й чекаємо нових спортивних перемог! 🎉👏






















