Весна починається з творчості!

Студентський парламент разом зі студентами організували теплу та натхненну зустріч зі створення весняного декору. Простір наповнився ніжними барвами, квітами та щирими усмішками.

Особливо цінною стала участь психолога коледжу пані Анни, яка допомогла зробити захід елементом арт-терапії 💛 Через творчість ми вчилися знімати емоційну напругу, краще розуміти свої почуття та знаходити внутрішню рівновагу.

Дякуємо всім, хто долучився до створення весняної атмосфери та тепла в нашому коледжі 🌿✨

Прокрутка до верху