Відбувся круглий стіл присвяченій важливій і актуальній темі — «Протокол і етикет»

21 травня в Ірпінському фаховому коледжі економіки та права для студентів 1 та 2 курсів відбувся круглий стіл присвяченій важливій і актуальній темі — «Протокол і етикет», який організували викладачі Васека Р.М., Мостицька Л.М., Герман О,М,
Вміння впевнено поводитися в офіційному середовищі, дотримуватися етикету під час ділових перемовин, офіційних прийомів – це важливий професійний інструмент, який відкриває двері, формує імідж і сприяє кар’єрному зростанню. Бо саме сьогоднішнім студентам в майбутньому представляти державні структури, бізнес чи правову сферу на міжнародному рівні. Це не лише про ознаки культури, а й професійний успіх та особисту впевненість.
Доповідачі спрямували свої виступи на розкриття тематичних напрямів круглого столу:
1. «Одяг у діловому етикеті»
– Луценко Олександра (група П-23) тема: «Правило «Трьох акцентів» в діловому одязі»;
– Лещенко Соломія, Бартко Анна (група Ф-12) тема: «Значення аксесуарів у створенні іміджу»;
– Жейда Андрій (група П-24) тема: «Мова одягу як дрес-код формує імідж у діловому стилі».
2. «Подарунки і сувеніри»
– Москаленко Маргарита, Хаюк Марина (група П -12) тема: «Протокольні вимоги до подарунків у дипломатії, бізнесі та на офіційних заходах»;
– Штирліна Діана, Скакун Кіра (група П -21) тема «Що можна і не можна дарувати в різних країнах та культурах»;
– Іваницька Мілена, Ткачук Рената (група П -12) тема «Як правильно презентувати та приймати подарунки».
3. «Основні правила сервірування столу»
– Франишина Уляна (група Ф-11) тема: «Чарівна атмосфера за столом: правила підготовки»;
– Блажко Вікторія (група К-22) тема «Як правильно розташовувати столові прибори та посуд відповідно до страв»;
– Стужук Вікторія (група Ф-23) тема: «Що можна і не можна робити під час прийому їжі».
Прокрутка до верху