Відвідали відкритий урок спорту та національно-патріотичного виховання молоді

Група К-21 разом із куратором Мар’яною Чаплигіною відвідали Відкритий урок спорту та національно-патріотичного виховання молоді 🇺🇦, який пройшов в актовій залі Ірпінської міської ради.

Захід відбувся за підтримки військового підрозділу та за участі видатного українського спортсмена, легенди ММА — Ігоря Вовчанчина 💪

Студенти мали змогу поспілкуватися з чемпіоном, почути про його шлях до успіху, силу характеру та витримку, які допомогли досягти вершин у спорті. Такі зустрічі надихають, мотивують і ще раз доводять: справжні перемоги починаються з віри в себе ✨

Прокрутка до верху