Захід відбувся у групах О-11-25, ПД-15-25, К-31 та К-32. Під час зустрічі говорили про критичне сприйняття інформації в мережі, розпізнавання фейків, маніпуляцій і прихованого впливу. Учасники дізналися прості та практичні правила безпечної поведінки в інтернеті, навчилися аналізувати контент і не піддаватися емоційним провокаціям.
Лекторій пройшов у дружній та доступній атмосфері й нагадав: медіаграмотність — це важлива навичка сучасної людини💡