
Вир емоцій отримали студенти груп ПД-11 та ПД-12 Ірпінського фахового коледжу економіки та права

під час навчальної екскурсії до музею науки і техніки “Експериментаріум”

м. Київ 14.05.2025р.

Навчальна екскурсія досить пізнавальна, проведена з метою підвищення ефективності засвоєння матеріалу з предметів “Біологія і екологія”,

“Фізика і астрономія”,

“Географія”

.
Виставка музею є справжнім лабораторним полем, де студенти не лише оглядали експонати, але й взаємодіяли з ними, виконуючи різноманітні експерименти та досліди. Особливі емоції отримали від хімічного “Реактив-шоу”.

Щиро дякуємо викладачам Резніченко К.Г., Пустовій О.О., Тетерській Г.Я. за організацію навчальної екскурсії та надану можливість побачити науку в дії.
