У межах Міжнародної акції «16 днів проти насильства» викладач Колісник Н. І. провела змістовну та важливу виховну годину в групі ПД-13-25.
Під час зустрічі студенти обговорили форми насильства, шляхи його запобігання, а також дізналися, куди можна звернутися по допомогу в разі небезпеки. Такі заняття допомагають молоді формувати культуру безпеки, поваги та відповідальності.
🧡 Дякуємо за актуальну, корисну й освітню ініціативу, яка сприяє створенню безпечного середовища для кожного!
