Виховна година на тему: «Чорнобиль не має минулого часу…»

До річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції у групі П-23 була проведена виховна година на тему: «Чорнобиль не має минулого часу…». Захід підготувала та провела куратор групи Стоцька О.В.
Під час зустрічі студенти ознайомилися з хронологією подій катастрофи, її наслідками для України та світу, вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів, які ціною власного життя зупинили ядерну загрозу. Виховна година сприяла формуванню в молоді почуття відповідальності, патріотизму та поваги до подвигу українського народу
Прокрутка до верху