Студенти груп П-23 та СС-21-25 з Забарною Наталією Робертівною та Авдієнком Валерієм Вікторовичем зробили це дуже легко, просто і пізнавально. Саме в Міжнародний день студента була запланована чергова навчальна екскурсія для студентів коледжу і як було неочікувано, приємно і мотивуюче отримати привітання зі святом від судді Верховного Суду Булейко Ольги Леонідівни!!! Студенти дізнались не лише про діяльність Суду, а й про нелегку суддівську роботу, резонансні справи, які доводилось розглядати судді, як поєднувати займану посаду з родиною і сім'єю. В кожному залі судових засідань студентів чекав приємний сюрприз - розіграш смаколиків і подарунків. Хочемо щиро подякувати Верховному Суду , пані Ользі за гостинність, мотивацію та натхнення для наших студентів.