Студентка групи Ф-21 Леженко Валерія додала ще одне золото до коледжанської скарбнички нагород - здобувши золоту медаль з тхеквондо на турнірі «Діти України» який відбувся 6 грудня в м. Києві!
Нехай попереду будуть нові турніри, нові перемоги і нові щасливі моменти! Вітаємо нашу чемпіонку!
Розмір тексту
Відстань між буквами
Спеціальні режими