Сьогодні молодь дедалі частіше обирає електросамокати як швидкий та зручний вид транспорту. Студенти ІФКЕП — не виняток. Проте варто пам’ятати, що самокат є досить небезпечним засобом пересування, особливо за недотримання правил дорожнього руху та техніки безпеки.
Саме тому для студентів Наталія Іванівна Ковда – відповідальна з охорони праці в коледжі провела інструктаж з правил безпечного користування електросамокатами. Під час зустрічі здобувачам освіти нагадали про важливість уважності на дорозі, використання захисного спорядження, дотримання швидкісного режиму та поваги до інших учасників дорожнього руху.
Безпека — понад усе, адже відповідальне ставлення до власного життя та здоров’я є запорукою щасливого майбутнього!











