“Фізика та хімія в дії: Вражаючі досліди студентів груп П-11 та К-12”

03.05 викладачами ЦК ІТ,МПД Тетерською Г. Я. та Товстою С.М. в групах П-11 та К-12 проведено засідання “Клубу любителів фізики та хімії” – “Фізика та хімія в цікавих дослідах”. Студенти підготували цікаві досліди та продемонстрували їх. Всі учасники такого заходу активно обговорювали та ділилися враженнями від побаченого. Всім було цікаво та весело! Такі заняття спонукають до поглибленого та самостійного вивчення матеріалу, а також засвоєння знань набуває практичного спрямування.
Прокрутка до верху