Історичний онлайн марафон «Пам’ять- енергія вічності!», присвячений Дню пам’яті та примирення організувала викладач історії Найда Павлівна Василівна зі студентами груп Ф-11, Ф-12, Ф-13, Ф-14, Ф-21, Ф-22, Ф-23, П -21, П-22 , О-21, К-21, К- 22.
Впродовж цих днів студенти виконували різні завдання, які обрали для себе: презентували «Родинні історії війни»; писали есе «Лист лідерам світу»; захищали проєкти «Розвінчання радянських та російських міфів про Другу світову війну»; готували «Плакати та листівки часів Другої світової війни»; переглядали добірку військової документальної кінохроніки 1939-1945 р.