Протягом тижня у групах П-11-25 (куратор Ірина Івашкіна), ПД-15-25 (куратор Анатолій Боряк), О-11-25 (куратор Катерина Мацели), М-11-25 — (куратор Людмила Романенко) спільно з викладачем предмету «Захист України» Іриною Добривечір відбулись виховні години, присвячені Дню пам’яті трагедії на Чорнобильській АЕС. Ці зустрічі стали по-справжньому особливим завдяки особистій історії Ірини Володимирівни. У той страшний час вона була 18-річною студенткою Чорнобильського медичного училища й стала свідком подій, які назавжди залишили слід у серцях мільйонів людей. Її щира розповідь про життя у Чорнобилі, про переживання, тривогу та людську силу нікого не залишила байдужим. Надзвичайно зворушливим моментом стало знайомство з унікальними фотографіями з особистого архіву, які допомогли ще глибше відчути атмосферу тих днів. Такі зустрічі нагадують нам, наскільки важливо берегти історію, слухати свідків подій і передавати правду наступним поколінням.










