Хвилина мовчання та квіти героям: ІФКЕП вшанував ліквідаторів ЧАЕС

Сьогодні ІФКЕП долучився до загальноміського заходу «Чорнобиль: біль і пам’ять України», приуроченого до 40-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС.

Разом із громадою міста участь у вшануванні пам’яті героїв-ліквідаторів взяли директор коледжу Оксана ПІЛЕВИЧ разом із студентами. Захід відбувся біля погруддя Володимира Правика — одного з перших, хто став на боротьбу з наслідками трагедії.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти та згадали подвиг тих, хто ціною власного життя і здоров’я захистив світ від масштабнішої катастрофи.

Пам’ятаємо. Шануємо. Не забуваємо.

Прокрутка до верху