ІРПІНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА

Науково-дослідне товариство студентів

НАУКОВО-ДОСЛІДНЕ ТОВАРИСТВО СТУДЕНТІВ ІФКЕП

Науково-дослідне товариство студентів (НДТС) Ірпінського фахового коледжу економіки та права – науково-дослідна студентська самоврядна організація, що сприяє розвитку студентів коледжу як багатогранних, творчих та цілісних особистостей, дає можливість кожному студентові розширити коло власних інтересів й отримати нові знання.

Метою НДТС є допомога студентам у їхньому розвитку як науковців, створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу, розвиток наукового мислення і навичок дослідницької роботи, розвиток інноваційної діяльності. Тому головне завдання НДТС можна визначити як всебічний розвиток особистостей – учасників товариства.

Основними завданнями студентського наукового товариства є:

 • активізація різних видів пошукової, навчально-дослідної діяльності;

 • залучення найбільш обдарованих студентів до активної участі у науково-дослідній діяльності;

 • заохочення студентів, які досягли помітних успіхів у науково-дослідній роботі.

Функції студентського наукового товариства:

 • формування умов для розкриття наукового та творчого потенціалу студентів;

 • допомога у забезпеченні глибокого вивчення і освоєння дисциплін навчального плану;

 • оволодіння сучасною методикою і навичками проведення самостійних наукових досліджень;

 • оволодіння формами організації та проведення наукових досліджень;

 • організація роботи студентів у науковому житті коледжу та поза ним;

 • сприяння розвитку міжвузівського співробітництва студентів;

 • пошук та підтримка талановитих дослідників серед студентів коледжу, надання їм всебічної допомоги.

НДТС коледжу бере активну участь у науково-дослідній діяльності та здійснює такі напрямки роботи:

 • інформує студентів щодо проведення наукових заходів (наукових конференцій, семінарів, круглих столів і т. д.) в коледжі, інших ВНЗ та наукових інститутах;

 • надає інформацію щодо правил оформлення наукових робіт, статей, тезисів, документів, пов’язаних з науковою діяльністю студента;

 • взаємодіє з цикловими комісіями та допомагає у проведенні наукових та навчальних заходів;

 • організовує та проводить тренінги, конкурси, флешмоби, екскурсії, зустрічі з відомими науковцями та фахівцями-практиками ;

 • залучає студентів до творчих заходів, спрямованих на культурний розвиток особистості;

 • долучається до організації та проведення науково-практичних та освітніх наукових заходів (конференцій, круглих столів, інтелектуальних ігор тощо);

 • залучає студентів коледжу до наукової роботи (участь та проведення тренінгів, олімпіад, воркшопів тощо);

 • організовує та проводить соціологічні опитування серед студентів з метою отримання зворотного зв’язку.

photo_5352943579707856086_x

Голова НДТС

ЛЕЙМ ЄВА ОЛЕКСІЇВНА

У 2021 році закінчила Ірпінську спеціалізовану загальноосвітню школу I-III ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради Київської області. З 2021 року є студенткою Ірпінського фахового коледжу економіки та права спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». З вересня 2022 року є головою науково-дослідного товариства студентів ІФКЕП. Поєднує навчання з науковою та профорієнтаційною діяльністю в коледжі.

Узяла участь в: Міжнародному конкурсі FOODATHON 2023, організований EIT Food, JA Europe , JA Africa та International Pitch Battle Lietuvos Junior Achievement;  ІІІ Всеукраїнському конкурсі талановитої молоді у сфері грошей, банківської справи та фінансового бізнесу; круглому столі “Розвиток студентської науки”; науковому семінарі “Сучасні інформаційні технології як ключовий аспект інноваційної діяльності”, Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Економічні, фінансові та правові процеси в умовах цифровізації».

. Отримала статус півфіналіста студентської ліги у VIII Всеукраїнському бізнес-турнірі “Стратегія фірми-2023. Крок до перемоги”.. Здобула III місце у VII Всеукраїнському конкурсі проєктів “Від ідеї до успіху” та перемогу у номінації “Краща презентація проєкту”. Вивчає курс “Компанія” за міжнароднародною навчальною програмою Junior Achievement та працює над  проєктом студентської мінікомпанії  “Animators&Speakers company” та  проєктом  UPSHIFT. Організовує та проводить у коледжі тренінги та ігри з фінансової грамотності для студентів та учнів шкіл.

Заступник голови НДТС по роботі із студентами спеціальності «Облік та оподаткування»

КАЗМІРЧУК АНГЕЛІНА ПЕТРІВНА

У 2022 році закінчила Козинцівську гімназію Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області. З 2022 року є студентом Ірпінського фахового коледжу економіки та права спеціальності «Облік та оподаткування». З 2023 року є заступником голови науково-дослідного товариства студентів ІФКЕП по роботі зі студентами спеціальності «Облік та оподаткування». 

Взяла участь у: ІІІ Всеукраїнському конкурсі талановитої молоді у сфері грошей, банківської справи та фінансового бізнесу; Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Економічні, фінансові та правові процеси в умовах цифровізації».

photo_5352943579707856088_x

Заступник голови НДТС із студентами спеціальності «Право», Редактор соціальної мережі FACEBOOK

СЛІПЕНКО АЛІНА ВАСИЛІВНА

У 2023 році закінчила опорний заклад освіти «Загальцівський ліцей» Бородянської селищної ради Київської області. З 2023 року є студенткою Ірпінського фахового коледжу економіки та права спеціальності «Право». З вересня 2023 року є заступником голови науково-дослідного товариства студентів ІФКЕП по роботі зі студентами спеціальності «Право» та редактором науково-дослідного товариства студентів ІФКЕП соціальної мережі «Facebook».

photo_5352943579707856089_x

Заступник голови НДТС по роботі із студентами спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

КОЖАНОВА ОЛЕКСАНДРА АНДРІЇВНА

У 2022 році закінчила НВК Знам’янська міська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей «Інтелект». З вересня 2022 року є студентом Ірпінського фахового коледжу економіки та права спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». З вересня 2023 року є заступником голови науково-дослідного товариства студентів ІФКЕП по роботі з студентами спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

photo_5352943579707856090_x

Заступник голови НДТС по роботі із студентами спеціальності «Комп'ютерні науки»

ЗАБАРНА ЯНА БОРИСІВНА

У 2023 році закінчила Ірпінський академічний ліцей Національного університету біоресурсів і природокористування України. З вересня 2023 року є студентом Ірпінського фахового коледжу економіки та права спеціальності «Комп’ютерні науки». З 2022 року є членкинею Ірпінської молодіжної ради при Ірпінському міському голові. З вересня 2023 року є заступником голови науково-дослідного товариства студентів ІФКЕП по роботі зі студентами спеціальності «Комп’ютерні науки». Активно бере участь у круглих столах, студентських олімпіадах та Всеукраїнських конкурсах.

photo_5352943579707856091_x

Секретар НДТС ІФКЕП

СМИЦЬКА ЕЛИЗАВЕТА РОМАНІВНА

У 2023 році закінчила середню загальноосвітню школу №288 міста Києва. З вересня 2023 року є студентом Ірпінського фахового коледжу економіки та права спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». В жовтні 2023 року обрана на посаду секретаря науково-дослідного товариства студентів ІФКЕП.

photo_5352943579707856092_x

Редактор соціальної мережі INSTAGRAM

ЧЕРНИШ МИРОСЛАВА СЕРГІЇВНА

У 2023 році закінчила  Бородянську гімназію Бородянської селищної ради Київської області. З вересня 2023 року є студенткою Ірпінського фахового коледжу економіки та права спеціальності «Право».  З жовтня 2023 року є редактором науково-дослідного товариства студентів ІФКЕП соціальної мережі «Instagram».

изображение_viber_2023-11-23_06-45-44-864

Редактор відео на каналі НДТС ІФКЕП

ПАЦКАЛЬ ВЛАДИСЛАВ ДМИТРОВИЧ

У 2023 році закінчив ТОВ «Атмосферна школа». З вересня 2023 року є студентом Ірпінського фахового коледжу економіки та права спеціальності «Комп’ютерні науки». З вересня 2023 року є редактором відео на каналі НДТС ІФКЕП.

photo_5352943579707856094_x

Редактор соціальної мережі ТІК ТОК

ПРОЦЮК АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА

У 2023 році закінчила Бородянську гімназію. З 2023 року є студенткою Ірпінського фахового коледжу економіки та права спеціальності «Право». 

З вересня 2023 року є редактором науково-дослідного товариства студентів ІФКЕП соціальної мережі «Тік Ток».